Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Кінофестиваль «Місто мрії»

20 жовтня, у кінопалаці «Україна» в місті Рівне відбулося урочисте відкриття 4 –го Міжнародного кінофестивалю «Місто мрії». Розпочався він з традиційних слів привітань та показом кінострічки «Східняк» з Богданом Бенюком у головній ролі.
Другий рік поспіль у супутніх заходах фестивалю беруть участь представники об’єднаних громад Рівненщини, й ініціатором цих заходів виступає партнер кінофестивалю – Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.
Цього року з ініціативи Центру було запроваджено телепроект «Громада мрії», участь в якому взяла і команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» з проєктом «Відкривай Радивилів». Загалом на конкурс було подано 63 різножанрові відеоматеріали від 10 об’єднаних громад та двох телеканалів про соціально-економічний розвиток громад, збереження культурних традицій, історію населених пунктів. За підсумками журі команда «Радодрайв» стала переможцем обласного конкурсу в номінації «Громада очима молоді» та була нагороджена почесним дипломом та кубком фестивалю.

Кінофестиваль «Місто мрії»

Кінофестиваль «Місто мрії»

Схожі публікації

День вишиванки

#День_вишиванки у Радивилівському ліцеї №1 пройшов творчо, пізнавально, активно.

Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!»

15 травня 2024 року в Рівненській ОВА відбулося нагородження лауреатів XІV-го Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст». Цьогоріч учасниками конкурсу стали 846 учнів