Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

З 4 по7 вересня у місті Харкові стартував ХІ Міжнародний медіафестиваль «Дитятко». Телефестиваль вже одинадцятий рік поспіль збирає талановитих дітей з усього світу. Цього року на фестиваль було надіслано понад 1500 робіт з 98 країн світу. Україну представляли роботи з усіх областей. Оцінювало роботи конкурсантів міжнародне журі з Німеччини,Ірану , Білорусі, Фінляндії, Індії, України. У складі дитячого журі – школярі з Румунії, Туреччини та України. Урочисто дав старт ХІ ювілейному фестивалю «Дитятко» президент фестивалю та його засновник , голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» подала декілька творчих робіт для участі у фестивалі, але фіналістами стали в особливій номінації «Місцеве самоврядування – це ми!». Партнером у цій номінації виступає Рада Європи, яка підтримує популяризацію діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу підлітків до розвитку демократії та стимулювання молоді до більш активної участі у житті своїх громад. На фестивалі школярі НВК презентували фільм про вперше організований в Радивилові загальноміський квест для молоді громади «Скарб Радзивіла», який став гідним подарунком місту з нагоди 455 річниці з дня його заснування.
Розпочалася чотириденна івент-програма XI Міжнародного медіафестивалю «Дитятко» урочистим відкриттям фестивалю в клубі «Болеро» , де на гостей чекала насичена розважальна програма за участі наймолодшого діджея Харкова Dj MEGERA та показ мод від дитячого трендсеттера України Аніти Даніелян. Також учасники відвідали майстер-клас Олександра Шевцова «Режисерська майстерність. Як утримати увагу глядача», завітали на презентацію книги мистецтвознавця Володимира Миславського «Перше десятиліття кінематографічної творчості Олександра Довженка» ,яка проходила в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» та приурочена 125-й річниці з дня народження великого українського режисера. Традиційним завершенням першого дня медіафестивалю “Дитятко” стало вечірнє багаття, під час якого гості та учасники фестивалю обмінювалися контактами, знайомилися та робили спільні селфі та запальні танці учасників під час виступу гурту “HeartBeat Brass Band”.
Другий день фестивалю був насичений цікавими майстер- класами та лекціями від провідних режисерів, операторів, акторів. Експерт Академії спроможності
громад та Тернопільської кінокомісії, Регіональний координатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Dokudays UA в Тернопільській області Володимир Ханас під час свого майтер-класу розповів про те, як заручитися підтримкою кінокомісії, щоб виграти проєкт. Майстер-клас на тему “Магія слова” провів член журі медіафестивалю “Дитятко”, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов. Олександр Сіроус – викладач анімації в студії «Цвітна капуста» та Academy of Visual Arts. Під час зустрічі школярі дізналися про медіа-мистецтво та VR-анімацію», історією анімації та її різновидами, використанням 3D анімації в рекламі, масовій та фестивальній, сфері відео-арту, театральних перформансах та відеоінсталяції. Режисер з Білорусі Наталія Морозова провела для молоді майстер-клас з акторської майстерності. Майстер-клас був спрямований на розвиток уяви, пластики рухів і розминку артикуляційного апарату. Діти виконували практичні завдання, опановували ази мистецтва перевтілення. Цікавою та захоплюючою стала авторська лекція Дар’ї Зіборової про виникнення перших цивілізацій. На думку фахівця з філософської антропології та філософської культури, ця тема може бути дуже вдалою для подальшого дослідження у відео проекції. Режисерка Катерина Балабай розповіла про зйомки дитячого мюзіклу “Дроніни Мандрони”, що відбувалися на Слобожанщині, а також поділилася секретом успішого кастингу претендента на акторську роль. Більше дізнатися про Харків юнаки та дівчати змогли під час оглядової екскурсії центральною частиною мегаполісу. Школярі побували на майдані, що має форму лабораторної колби; познайомилися з харківським Гарвардом; дізналися про місцевий будинок із химерами; приготували страву разом із Вернадським та заспівали із Шульженко. Яскравим завершенням дня стало феєричне шоу білих китів та дельфінів і фотографування на найбільшій площі в Європі.
Третій день фестивалю розпочався авторським воркшопом Таї Кабаєвої “VR Art Kids”. Режисерка анімації, VR-artist, медіа-художниця та арт менторка завітала до Харкова, аби розповісти про можливості VR технології в контексті мистецтва та art проектів. Заключний майстер-клас « Громадянська журналістика і блогінг» на медіафестивалі провела Катерина Яресько, завідувач кафедри управління соціальними комунікаціями ХНЕУ ім. С.Кузнеця .Майбутніх блогерів експертка закликала відповідально ставитися до поширення будь-яких матеріалів, адже якщо блогер стає джерелом фейків – то це крах для його репутації.Розповідала Катерина Яресько і про типи інформації та її джерела, про можливості розширення тематичноно діапазону для авторських публікацій та створення унікального продукту шляхом аналізу та узагальнення інших інформаційних продуктів. Юні медійники побували в гостях у авіаторів Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової , де здійснили екскурсію музеєм авіаційної техніки. А переможців номінації «Наше мирне небо» було нагороджено польотами на гвинтокрилі Мі-2.
В останній день Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» учасники радісно ознайомилися з однією із візитних карток міста – Центральним парком культури і відпочинку імені Горького, який цілком заслужено називають «Харківським Діснейлендом». Випробували найпопулярніші атракціони парку та відчули справжній викид адреналіну на американських гірках, відвідали кімнату жахів та покатались на найбільшому колесі огляду в Україні, висота якого 55 м. 7 вересня пройшла церемонія нагородження переможців у Харківській обласній філармонії. Переможці у номінаціях отримали різноманітні призи, серед яких відеокамери, ноутбуки, проектори, смартфони. Фестиваль «Дитятко» залишив особливий слід в серцях учасників. Він подарував нам нових друзів, навчив бути сміливими та креативними. З собою ми привезли величезний багаж знань та навичок, які допоможуть ставати нам ще кращими та активно брати участь в житті школи, міста, громади.

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Міжнародний медіафестиваль «Дитятко»

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль