Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Моя кар’єра в Україні

19 квітня у Львові в Центрі «Розвиток колективної соціальної відповідальності» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку відбулася регіональна зустріч-конференція з 50 фіналістами другого (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Її учасником була учениця 10б класу Рудишина Магдалена та наставник – вчитель економіки Фаєвська Т.В. Це третя з п’яти регіональних зустрічей і проведена у просторі «FiLab». Учасниками стали десятикласники з Волинської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей
Зустріч розпочалась вітальним словом організаторів та продовжилась знайомством з фіналістами конкурсу. Учасники розповідали, що підштовхнуло їх до вибору тієї чи іншої професії.
Жваве обговорення викликала дискусія «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру»; учасники отримали поради від гостей.
Захід продовжився роботою у новостворених командах, які оприлюднили профільні колажі: «Освіта», «Медицина», «Енергетика», «Екологія», «Бізнес-сектор», «Біотехнології» та «Технології». У них учасники ознайомили присутніх з новітніми професіями, їх функціями та завданнями. Пізніше голосуванням було обрано найкращий колаж.
Для участі у національному етапі учасникам розіслано завдання, якість виконання яких забезпечить подальшу участь у випробуванні.
Бажаємо Магдалені класно виконати всі завдання і представити наш заклад на всеукраїнському рівні.

Моя кар’єра в Україні

Моя кар’єра в Україні

Моя кар’єра в Україні

Моя кар’єра в Україні

Схожі публікації

Різдвяна історія «Чарівні сірники»

7 грудня юні ліцеїсти 2-4-х класів побували у Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Хлопчики та дівчатка зустрілися із справжніми передвісниками Різдва – Святиком і Дзвінкою,

Благодійна акція «#Щедрий_вівторок»

Волонтерство – не лише важлива складова громадської активності, але і цінний навчальний та виховний досвід для молоді. Участь у волонтерських акціях навчає розуміти потреби і