Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Комфортна школа своїми руками

20 квітня за сприяння кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана відбувся І Всеукраїнський конкурс учнівських проектів «Моя школа майбутнього», в якому взяли участь школярі 9-11 класів з понад ста закладів України. Цей конкурс – не просто змагання між командами юних ентузіастів, інтелектуалів та інвесторів. Це унікальна можливість бути почутим для тих, хто має власну ідею з розвитку свого навчального закладу й готовий запропонувати конкретні кроки з її реалізації!
Наша команда у складі Юлії Батієвської(9г), Вікторії Варфалюк (10б), Ковальчук Софії (10б) із цікавістю сприйняла ідею участі у проекті, метою якого для нас є створення комфортної відпочинкової локації для школярів. Мету ми досягли, власноруч виготовивши стільці-груші із зібраної джинсової тканини та столи із палетів, які пізніше передали школярам першого класу нової української школи.
Проект «Комфортна школа своїми руками» увійшов у сімку кращих і команду запросили для участі у фіналі конкурсу в КНЕУ у Київ. Під час очної презентації нашими суперниками були вихованці Городнянського ліцею із проектами «Подвір’я закладу освіти – територія радості» та «Лінгафонний кабінет – творча лабораторія вчителя і учня та запорука успіху у вивченні англійської мови»; команда КЗ «Ведильцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..ім.Героя Радянського Союзу А.Ф.Блашкуна» з проектом «Спортивна мобільна кімната нашої мрії» з Чернігівщини; учениця ЗОСШ фізико-математичного профілю №12 з м. Чернігів із проектом «Облаштування спортивного майданчика для ігрових видів спорту на території школи»; команда КЗ «НВК «Долинська гімназія-ЗШ І-ІІІ ст. №3» з Кіровоградщини з проектом «Змінимо маленьку сільську школу спільними зусиллями»; команда Коломийського ліцею №9 Івано-Франківської області і «Облаштування додаткової відпочинкової розвантажувальної зони». Після довгого обговорення журі визначило найкращих: наш проект здобув «срібло»!
Організатори попіклувалися і про релаксаційну частину заходу. Учасникам було організовано прогулянку містом та екскурсію у «Музей історії Києва».

Комфортна школа своїми руками

Комфортна школа своїми руками

Комфортна школа своїми руками

Комфортна школа своїми руками

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній