Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Завжди молоді

17 березня в Радивилівському НВК «Школа№1-гімназія» відбулося спортивне родинне свято «Завжди молоді!», учасниками якого були батьки та учні 11-В класу. Одинадцятикласники та їх батьки мали можливість позмагатися в силі, спритності, кмітливості та просто провести весело час і поспілкуватися.
Змагання проходили у дружній та невимушеній атмосфері. Класний керівник Хмель В.Б. та вчитель фізкультури Коханець В.А. зробили все таким чином, щоб спортивні змагання пройшли надзвичайно завзято та активно. Ведучі свята Гунько Марта та Франко Владислав привітали та зарядили усіх присутніх позитивним настроєм. Веселу танцювальну розминку в родинному колі провели Солонинко Божена та Савицька Олена.
Програма спортивного свята складалася з трьох спортивних конкурсів, під час яких сім’ї на швидкість проходили спеціальні дистанції, використовуючи при цьому інвентар для хокею, баскетболу, тенісу та інших видів спорту. Окрім цього не обійшлося і без інтелектуального завдання, під час якого всім командам потрібно було за відведений проміжок часу правильно дати відповідь на поставлені питання спортивної вікторини. У спеціально підготовлених естафетах всі мали змогу проявити свої найкращі індивідуальні якості. Хтось дуже добре вправлявся зі спортивним інвентарем, хтось швидше за всіх долав визначену дистанцію, а хтось не мав рівних у вправлянні з м’ячем.
Будь-яке сімейне свято сприяє зміцненню сімейних відносин, а класна родина 11-В класу своїм прикладом показала, що відпочинок в колі сім᾿ї зі спортивними активностями – це найкращий спосіб проведення вихідних.

Завжди молоді

Завжди молоді

Завжди молоді

Завжди молоді

Завжди молоді

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх