Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

З метою формування в учнів уявлень про зоопарк, розширення і поглиблення знань про життя та особливості поведінки тварин в неволі, розширення кругозору про дельфінотерапію, виховання чуйного і дбайливого ставлення до тварин учнями 5-А та 5-В класів були відвідані зоопарк “Лімпопо” та дельфінарій “Оскар.
У зоопарку діти ознайомилися із його мешканцями та умовами їх утримання. А саме: страуси ему та африканський, єнот полоскун, гімалайський ведмідь, лама, шотландська корова, різні види мавп, птахів (хохлата каріама, павичі, канюк степовий, орел-могильник, журавель-красавка, різні види папуг та інші), лемури, капібара, верблюди і ін.
У дельфінарії подивилися виставу за участю дельфінів та морських котиків.
Дельфіни вразили дітей вмінням співати , малювати та виконувати різні трюки з м’ячем і іншими предметами. Не менш цікавими артистами виявилися й морські котики які продемонстрували вміння танцювати, співати та грати з м’ячем.

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх