Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

З метою формування в учнів уявлень про зоопарк, розширення і поглиблення знань про життя та особливості поведінки тварин в неволі, розширення кругозору про дельфінотерапію, виховання чуйного і дбайливого ставлення до тварин учнями 5-А та 5-В класів були відвідані зоопарк “Лімпопо” та дельфінарій “Оскар.
У зоопарку діти ознайомилися із його мешканцями та умовами їх утримання. А саме: страуси ему та африканський, єнот полоскун, гімалайський ведмідь, лама, шотландська корова, різні види мавп, птахів (хохлата каріама, павичі, канюк степовий, орел-могильник, журавель-красавка, різні види папуг та інші), лемури, капібара, верблюди і ін.
У дельфінарії подивилися виставу за участю дельфінів та морських котиків.
Дельфіни вразили дітей вмінням співати , малювати та виконувати різні трюки з м’ячем і іншими предметами. Не менш цікавими артистами виявилися й морські котики які продемонстрували вміння танцювати, співати та грати з м’ячем.

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

Екскурсія учнів 5А і 5В класів

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль