Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Свято зустрічі птахів

22 березня у 5-В класі відбулося свято зустрічі птахів. Учні декламували авторські вірші, зачитували оповідання, відгадували загадки, а також впізнавали птахів за співом та зовнішнім виглядом. До свята малювали малюнки, виготовляли аплікацію «Сова».
Учні прозвітували як підгодовували птахів взимку, розвішували годівниці, майстрували шпаківні. Актуальною є проблема лелек, що прилетіли, де їх зустріла зима. Гімназисти обговорювали, як і чим підгодовувати пернатих, а також, як поводитись поблизу них.
На згадку про дійство дітям вручили птаха, що є символом року, у вигляді закладки у підручник. Весело та з користю провести час допомагали ведучі 8-Г класу.

Свято зустрічі птахів

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній