Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Екскурсія у Львів

Перед канікулами учні 9-В класу побували на екскурсії у Львові. У перший день подивилися дуже гарну виставу «Наталка Полтавка» у театрі ім. Марії Заньковецької. По закінченні вистави, їх чекала цікава екскурсія по нічному Львові. Побували у затишних вечірніх закутках Львова, погуляли нічними вулицями міста.
Наступного дня поїхали на Личаківське кладовище, де уже чекав екскурсовод. З його розповідей дізналися про видатних людей похованих на кладовищі, багато цікавих історичних фактів. Погода була чудовою, хотілося просто пройтися вулицями міста, милуватися його красою. Зайшли у книгарню, на фабрику шоколаду та у «Форум Львів». Випивши кави на дорогу, вирушили додому. Ця поїздка була незабутньою, хочеться поставити ці два дні на повтор.

Екскурсія у Львів

Екскурсія у Львів

Екскурсія у Львів

Екскурсія у Львів

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній