Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Подорож до Києва

Жовтневою прохолодою и падолистом зустрів Київ десятикласників. Незважаючи на довгу дорогу, учні з нетерпінням чекали знайомства зі столицею, її історією та пам`ятками архітектури.
Автобусна екскурсія, котра була першою в списку необхідних справ, дала змогу відвідати Володимирський собор, університет ім. Т. Шевченка, Києво-Могилянську академію, Академію наук України, пам`ятники Г. Сковороді, В. Лисенку, засновникам Києва, Золоті ворота, Михайлівський собор та Андріївську церкву . Неабиякі враження залишила і прогулянка схилами Дніпра, який захоплює своєю величчю, мудрістю и невпинним плином крізь віки. Розповіді екскурсовода, котрий супроводжував дітей упродовж усього часу, були надзвичайно цікавими, змістовними та пізнавальними, пересипані жартами та дотепними історіями з життя міста та його жителів.
Підкріпившись та відпочивши, школярі продовжили вивчати столицю України під час пішої прогулянки, відвідавши Маріїнський парк, будівлі Верховної Ради, Кабінету Міністрів, резиденції Президента, Хрещатик. Не оминули вони можливість прокататись фунікулером і зробити селфі біля будинку з химерами.
Наприкінці дня учні продовжили мандрівку вечірніми вулицями і майданом Незалежності, а закінчили її в торгово-розважальному центрі «Ocean Plaza».
Наступний день був присвячений історії та духовній спадщині нашої держави і пройшов у правічних стінах Києво-Печерської лаври. Школярі мали змогу побувати на службі у одній з церков монастиря, відвідати музеї та поховання видатних діячів різних поколінь.
Цього ж дня діти побували на Аскольдовій могилі, біля пам`ятника жертвам Голодомору та в музеї Другої Світової Війни. Ще одним пунктом цієї дивовижної мандрівки було Співоче поле в Печерському ландшафтному парку. Саме на момент мандрівки там відбувався фестиваль хризантем – видовище дивовижної краси та енергетики.
Потомлені, але щасливі і повні вражень десятиклассники їхали додому, згадуючи всі веселі та цікаві моменти поїздки і вибирали дату для наступної подорожі Україною.

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Подорож до Києва

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої