Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

День Гідності та Свободи

21 листопада 2016 року в Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія» були проведені заходи з нагоди відзначення третьої річниці Революції свободи та гідності. Членами інформаційної комісії в класних колективах проведено інформаційні повідомлення на тему «Революція Гідності. Як це відбувалося».
У бібліотеці НВК організовано виставку-спогад науково-публіцистичної та художньої літератури на тему «Україна – це територія гідності і свободи». Класні керівники 2-х класів (Валентюк М.Г., Куленич Р.В., Олексієвець О.І.) спільно з бібліотекарем Герасимчук Т.А. провели годину спілкування «Революція гідності – три роки»» , під час якої відбулася презентація дитячих книг-збірок відповідної тематики «Незалежна Україна» та «Слава героям!».
П’ятикласники дізналися про події Революції гідності під час години спілкування «Герої не вмирають». Класні керівники організували для своїх вихованців кінопоказ та обговорення фільму «Хроніка революції гідності», а також розповіли про меморіальний знак героям Небесної Сотні у м.Радивилові. Під час диспуту «Небесна сотня…Герої не вмирають…» учні 9-х класів обговорили значення подій на Майдані для майбутнього країни.
Учні 7-А та 7-Г класів під час історичного уроку (вч.Ярмусь Г.Б.) «Жива пам’ять про героїв «Революції гідності» розширили свої знання про події Єврореволюції, замислились над ціннісним ставленням до демократичних свобод, закріплених Конституцією України, над цінністю людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним та корисним.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх