Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Подорож дев’ятикласників в Карпати

Нещодавно учнями 9В класу було здійснено захоплюючу та пізнавальну екскурсійну подорож в мальовничі Карпати. Поїздка розпочалася з оздоровлювального купання в термальних водах с. Велятино, плавання в тепленьких басейнах прийшлись до вподоби всім.
Продовжили свій відпочинок на туристичних базах в с. Солотвино де завітали на околиці соляних шахт. Після того, як дев’ятикласники набралися сил і здійснили переїзд через перевал, ми зупинилися в урочищі Заросляк під горою Говерлою. Тільки-но сонечко почало проглядатися з за гір, а ми всі разом почали підйом на вершину г. Говерли. Неперевершені враження та мальовничі краєвиди з вершини гори, досить швидко дозволили забути про тяжкі хвилини підйому, а фотосесія в оточенні такої краси та ще й в колі друзів підіймала настрій і розчинялася радістю на обличчях дітей.
Стомленні та дуже задоволені ми поверталися додому. Ця подорож була одною з найцікавіших у нашому житті. Ми з нетерпінням чекаємо ще більше нових, цікавих та захоплюючих подорожей.

Подорож дев

Подорож дев

Подорож дев

Подорож дев

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній