Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Майстер-клас

В рамках проведення тижня математичних дисциплін, учні 7-10х класів взяли участь в майстер-класі по підготовці до олімпіад з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій. Організаторами в проведені дійства виступили переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та ІКТ, учні 11Б класу Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія», Бурмай Едуард та Беднарський Сергій.
Основним завданням майстер-класу стало підвищення знань учнів закладу з методики розв’язання олімпіадних завдань з програмування та інформаційних технологій .
Хлопці з захопленням та цікавістю представили слухачам завдання та власні розв’язки обласної олімпіади з програмування та інформаційних технологій.
Бурмай Едуард підготував своїм молодшим колегам цікаві задачі з інформатики для підвищення навиків роботи в середовищі програмування Pascal, а також відповідав на питання, які виникали у дітей . Учасники майстер-класу вправно і досить швидко втілювали свої розв’язки в програму, якщо виникали труднощі їм на допомогу поспішав наставник.
У ході практичної частини слухачі разом зі своїм наставником Беднарським Сергієм розв’язали одне із завдань по створенню комп’ютерної презентації та одне завдання по обробці даних в середовищі табличного процесора.
По завершені майстер-класу, діти подякували Едуарду і Сергію за те що вони поділилися своїм досвідом і знаннями та побажали вдало скласти іспити ДПА та ЗНО.

Майстер-клас

Майстер-клас

Майстер-клас

Майстер-клас

Майстер-клас

Майстер-клас

Майстер-клас

[center]
Майстер-клас

Майстер-клас

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої