Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Новий рік у колі шкільних друзів

Новорічні свята – це завжди приємно і весело, а якщо зустрічати Новий рік у колі шкільних друзів – це вдвічі цікаво. Учні дев’ятих класів також долучилися до цього свята доповнили його своїми неперевершеними номерами.
Дівчата 9-А класу виконали пісню “Пригадай”. Ця пісня зачарувала всіх присутніх у залі. Приємно вразив сюрприз від учнів 9-Б класу, які подарували присутнім “живе” звучаня джаз-гурту, керівником якого був Благовірний Едуард. Святковий настрій підняв приємний, мелодійний і зачоровуючий спів Крючкової Роксолани, яка виконала новорічну колядку.
Звичайно, не обійшлося в цей вечір і без креативу. Це був оригінальний танець міліціонерів у виконанні хореографічного колективу 9-В класу.

Новий рік у колі шкільних друзів

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх