Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

До 70-тих роковин Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни
З метою увічнення пам’яті про героїв війни і тилу, формування ціннісного ставлення юних громадян України до суспільства і держави в Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія » відбулися заходи з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги у ІІ Світовій війні 1941-1945 років. Зокрема, у шкільній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку-експозицію «Пам’яті вічний вогонь», яка складається з трьох розділів: «Ішла війна народная», «Партизанський рух на Рівненщині», «Фото і документи розповідають». Тут учні можуть ознайомитися з цікавими матеріалами про воєнні операції, про окремих героїв-фронтовиків та про партизанські загони,які діяли в лісах області.
8 травня 2015 року в закладі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», на якій виступили вчитель історії Ігнатишин Н.В. та учень 9в класу Ілля Петровський. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих воїнів у ІІ світовій війні. Після цього було проведено єдину годину спілкування для учнів 1-11 класів «Збережемо пам’ять про подвиг», на якій школярі переповідали спогади своїх дідів і прадідів про буремні події Другої світової війни. Під час уроку школярі 1-11 класів власноруч виготовили маленькі червоні маки в рамках акції «Мак пам’яті» та дізналися про зміст символу червоного маку. Також школярі 1-11 класів взяли участь в загальношкільній акції «Полотно пам’яті». Паперове полотно пам’яті (а це великий червоний мак, зображений на білому папері) переходило впродовж дня з класу в клас. На ньому школярі розміщували короткі оповіді про своїх предків,що брали участь у війні.
Вокальні колективи закладу взяли участь у святковому концерті (кінотеатр імені героя війни П.Стрижака),присвяченому 70-ій річниці Перемоги, на який були запрошені ветерани війни та праці.
9 травня 2015 року учні 7-11 класів та педагогічний колектив закладу взяли участь у святковій маніфестації та мітингу з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Учнями школи покладено пам’ятні гірлянди до пам’ятників воїнів-визволителів.
Дев’ятикласниками впродовж тижня були впорядковані території біля 4-ох пам’ятників та обелісків у місті Радивилові.

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

«1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль