Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

450-річчя Радивилова

Радивилове мій барвінковий!
Переконані твердо у тім,
що нам усміхнулася доля
народитись під небом твоїм
___________З метою поглиблення і розширення знань учнів про рідне місто та до 450-річчя Радивилова 10-А клас підготував відкритий захід. Кожного, напевно, переповнюють почуття любові, надії, гордості за рідну землю і ми не вийняток. Початком до нашого заходу став невеличкий діалог про рідне місто між Гуцало А., Павлишиною Н., Гудимою І. та Надорожним М. На наше запитання: «Яка стежка найкраща в світі?» Відповідь дала наша друга мама – класний керівник Приступа Галина Петрівна. А ось, Аліна Бабич створила дивовижний пейзаж нашого міста, який потім має прикрашати шкільний музей. Кожен брав участь у підготовці свята. Клас був поділений на 5 груп: «Історики», «Географи», «Біографи», «Туристи» та «Фольклористи-початківці». Знаходили цікаву інформацію, дізнавалися своє минуле і мріяли про майбутнє. «Історики» підготували коротку інформацію про історію міста, «Географи» дослідили наше розташування, «Біографи» знайшли інформацію про видатних людей, «Туристи» визначили і показали на карті пам’ятники Радивилова, «Фольклористи-початківці» розпитали старожилів нашого міста про традиції ще початку XX ст.
Привітання ми почули не тільки від жителів міста, а й від тих,хто через певні обставини не проживає тут. Привітання ми почули із США, Іспанії, Росії.
__________Свої таланти рідному місту показали і ми: Бабич Ірина власноруч виготовила дививожної краси писанки і неймовірні малюнки; Ірина Гулійчук, Гуцало Аліна та Ярощук Наталія поділилися з нами майстерністю вишивки; Ярощук Людмила показала прекрасні малюнки; Надорожний Михайло, Гудима Ігор, Слонецький Роман виготовили красиві вироби з дерева; Собчук Аліна та Собчук Вікторія виконали пісню про рідне місто – Радивилів.
Як доповнення до подарунку до рідного міста ми склали колективний сенкан:
Радивилів
Мальовничий і квітучий
Він домівкою пахучий
Вабить, гріє, процвітає
І гостей завжди чекає.
10-А клас

450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова
450-річчя Радивилова

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх