Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Стежинами рідного міста

В 5-А класі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Стежинами рідного міста», який був присвячений 450-ій річниці м. Радивилова.
Учні разом з класним керівником подорожували стежинами рідного міста. Перша стежина їх привела до краєзнавчого музею, де юнні краєзнавці (Крук Ю, Крат В. та Наливайко А.) ознайомили всіх присутніх з історією нашого міста. Далі стежинки повели вулицями міста. Про них нам розповіли учні 5-А класу. Розповіді супроводжувалися слайдами презентації.
З нагоди ювілею м. Радивилова прозвучували вітання з-за кордону від колишніх жителів нашого міста. Прослухали відеопривітання від братів Наливайка А, які проживають в Білорусі, а також зачитали вітальну листівку від сестри Гаврищук В. ,яка проживає в Польщі.
Продекламували вірші про рідне місто: Цапок Д, Гаврищук С, Серафімова Н, Гнатюк М, Стефанів Х, Проказюк О, Середа С, Крук Ю, Романюк Я, Волянюк Т. та Бондарчук Р.
Діти також представили свої таланти. Кожен учень показав свій виріб і розповів про нього. Михальчук І. продемонструвала свій талант гарно граючи на клавішах.
На завершення, виховного заходу учні 5-А класу заспівали пісню про Радивилів, а також подарували свій подарунок рідному місту промовляючи такі слова « З ювілеєм, рідне місто! З днем народження, наш Радивилів! З святом тебе рідна сторона!»

Стежинами рідного міста
Стежинами рідного міста
Стежинами рідного міста
Стежинами рідного міста
Стежинами рідного міста

Схожі публікації

Вітаємо переможців

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади вибороли учні Радивилівського ліцею №1 Софія Жемелінас (9б) та

Вітаємо Мельник Лілію, ліцеїстку 11-А класу, з перемогою ( І місце) у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки − легені міст і сіл» та її наставницю

Хто ти, майбутній олімпієць?

Щиро вітаємо команду футболістів нашого ліцею, які здобули ІІ місце у змаганнях з міні-футболу під гаслом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед учнів закладів загальної середньої