Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Інтелектуальна гра

Ігри допомагають весело і корисно проводити дозвілля. Граючи, діти розвиваються. У стародавні часи від сили людини і швидкості її реакції залежало її життя. І, напевно, тому в кожній дитині живе прагнення до перемоги і любов до змагань.
Ці дитячі бажання можуть задовольнити найрізноманітніші інтелектуальні ігри. Вони вимагають від дітей кмітливості, розвивають логічне мислення. Вони розважають, і разом з тим розширюють кругозір, тренують пам`ять і розумові здібності.
Таким чином, на інтелектуальній грі «Найрозумніший» третьокласники проявили усі вище перелічені якості. Кожен клас показав свій командний дух та вміння прислухатися до однокласників, адже від цього залежала перемога команди. Учні з великою відповідальністю виконували завдання, щоб отримати якнайбільшу кількість балів і одержати очікувану перемогу. До кінця гри жодна команда не знала хто здобуде перше місце, але на завершення переможні місця розподілились між учасниками таким чином: І місце одержала команда 3а класу; ІІ – 3б, ну а ІІІ місце посіла команда 3в класу. Тож вітаємо переможців і бажаємо не зупинятись на досягнутому.
Проведення інтелектуальних ігор серед учнів дуже доречно, оскільки саме завдяки їм діти в майбутньому зможуть продумувати свої дії, вирішувати завдання нестандартно і продуктивно.
Добровольська О.В.,педагог-організатор
Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія»

Інтелектуальна гра
Інтелектуальна гра
Інтелектуальна гра
Інтелектуальна гра
Інтелектуальна гра

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній