Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Новорічне дійство

Новорічне дійство у 1-А класі
Сотнями яскравих вогників сяє зелена красуня – ялинка. А тишу святкової зали розбуджує ніжний мелодійний передзвін. Розпочинається новорічне дійство у найменших – учнів 1-А класу.
У зимовому вальсі кружляють білесенькі сніжинки. Все стає незрівнянно красивим. І наче оживає дивний світ казок. Ось уже у хороводі чарівна Попелюшка і красень-принц, сміливий Буратіно і дівчинка Мальвіна, весела Червона Шапочка і поважний сірий Вовк, маленька Білосніжна і чудернацькі гномики, добра Фея і незвичайна Бабусенька Яга.
Поспішили на свято Сніжна дівчинка і веселий Дід Мороз. Це вони принесли маленькі новорічні подарунки, радість і веселий сміх. А неповторний Новий 2013 рік побажав добра і любові, здійснення казкових рожевих мрій.
З Новим роком!

Новорічне дійство

Новорічне дійство

Новорічне дійство

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх