Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Першість школи з баскетболу

В рамках місячника обороно-масової роботи в НВК відбулись змагання з баскетболу серед учнів 9-11 класів. Змагалися 7 команд (60 учнів). Не взяли участі команди 9а,9в та 11б класів. Перемоцями стали:
I місце -11а клас
II місце –10б клас
III місце-10а клас
Найкращими гравцями змагань визнано Довбету Олександра (11а),Ляміна Назара (11а),Гринюка Олександра (10а),Ковальова Дениса (10б),Довбиша Артура (10б).
Закінчились змагання товаристською зустріччю між командами вчителів та учнів. На спортивному майданчику зійшлися одночасно молодість і азарт,досвід і розсудливість. З рахунком 57:45 перемогли вчителі.
Завершилися цікаві змагання. Це була водночас і спортивна співпраця вчителів і учнів, і пропаганда здорового способу життя.

Першість школи з баскетболу

Схожі публікації

Новорічні композиції

30 листопада в ліцеї відбулося відкриття загальношкільної виставки дитячих поробок «Новорічна композиція – 2023». Здобувачі освіти 1-11 класів виготовили різноманітні вироби: святкові віночки, стилізовані ялинки,

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) Панасюк Соломію, 9а ( ІІІ місце) Бульбіну Діану, 11б ( ІІІ місце) та їх