Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

Вчителі перемогли

В НВК давно вже стали доброю традицією товариські спортивні змагання між учнями та вчителями. До Дня фізичної культури і спорту 17 вересня в НВК пройшла чергова товариська зустріч з футболу між вчителями та учнями. Вона проходила з перемінним успіхом. На початку першого тайму два голи забила команда учнів, і вчителям довелось прикласти багато зусиль, щоб вирівняти рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 2:2. Членами чоловічої футбольної команди були вчителі фізичного виховання Волк Валерій Ананійович,Коханець Віктор Анатолійович,Чоловічок Андрій Степанович, соціальний педагог Коханець Володимир Анатолійович, вчитель інформатики Добридник Олександр Миколайович. Ворота команди вчителів захищав Шимчук Руслан Петрович. До складу учнівської команди входили Лямін Назар (11а), Довбета Олександр (11а), Воронко Андрій (11а), Гунько Роман (10б), Дубовий Валентин (11а), Ковальов Денис (10б), Гринюк Олександр (10а), Матюшок Дмитро (8а).
Вболівальники бурхливо підтримували обидві команди. Другий тайм розпочався активністю учнів, які, незважаючи на втому, постійно атакували, але при цьому забули про оборону. Як результат – ще один гол, забитий командою вчителів. Матч закінчився перемогою вчителів із рахунком 3:2.
Ці змагання показали непогану фізичну підготовку вчителів школи. А для учнів це була репетиція до районних змагань школярів з футболу. Слід відзначити, що подібні змагання між учителями та учнями відбуваються щороку і з інших видів спорту: волейболу, баскетболу.

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній