Найкращий дарунок для мами –
виготовлений своїми руками!
Напередодні свята 8 Березня у Радивилівському НВК «Школа №1 – гімназія» було організовано роботу майстерні з виготовлення листівок та декоративних виробів.
Педагог – організатор Добровольська Олександра Вікторівна та вчитель образотворчого мистецтва Мацюк Марія Володимирівна проводили майстер класи для учнів 1 – 4 класів. Активну участь у цьому заході взяли і ми, члени комісії по роботі з молодшими школярами. Нам було дуже цікаво допомагати дітям зробити листівку яскравою та красивою. Учні початкових класів дуже захопилися роботою. Кожен прагнув, щоб саме його листівка вийшла найгарнішою і була найкращим подарунком для мами.

Вітаємо переможців – “Юна зірка”
Переможці І (відбіркового) етапу огляду-конкурсу української естрадної пісні “Юна зірка” Номінація “Естрадні колективи” (молодша вікова категорія) І місце — дует «Едельвейс» у складі Агнії Бернацької