Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

ПЕРЕРВА вересень 2011

ПЕРЕРВА вересень 2011

День знань-всенародне свято, адже навіть через щорічну повторюваність воно не втрачає свого яскравого колориту, високої емоційності,хвилюючої атмосфери.
Після веселих літніх канікул ми, школярі, урочисто розпочинаємо заняття в загальноосвітніх заладах.
Усі ми у шкільній формі з букетами квітів поспішаємо у школу на свято Першого дзвоника. На ньому вчителі, батьки, гості бажають нам успіхів у навчанні і всього самого найкращого.
Особливо пам’ятним цей день стає для першокласників, адже вони прийшли до школи вперше. Як завжди, хвилююче це свято і для вчителів-наставників підростаючого покоління, всіх тих, хто присвятив себе нелегкій освітянській справі.
Для нас, одинадцятикласників, цьогорічне перше вересня також особливе, бо ми востаннє присутні на цій святковій лінійці. За нашими усміхненими обличчями затаївся смуток, тому що вже ніколи не почуємо цей перший дзвінок у стінах рідної школи.
Скачати газету pererva-veresen-2011.doc [12.76 Mb] (: 165)

Схожі публікації

“Пліч-о-пліч”із спортивного орієнтування

#ПИШАЄМОСЬ_НАШИМИ_ТАЛАНОВИТИМИ__ЛІЦЕЇСТАМИ! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #skl Щиро вітаємо команду Радивилівського ліцею №1 із спортивного орієнтування – переможців ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом

Фестиваль учнівської творчості

#Фестиваль_учнівської_творчості_Весняний_зорепад_2024 День четвертий. Номінація “Кулінарне мистецтво” Презентація страв юними кулінарами 5-11 класів. естиваль