Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

ПЕРЕРВА №65

ПЕРЕРВА №65

Чудо кохання
Серед усіх чудес світу найбільше чудо – це кохання. Якби запитали людину, чи згідна вона прожити життя, не пізнавши цього почуття, я думаю, бажаючих би не було. Так що ж це таке-любов? З цього приводу є багато думок і визначень. Звичайно, це стан душі людини, але це стан такої сили потрясіння, захвату, захоплення, який змінює людину духовно.
Скільки на небі зірок, стільки й років минуло з того дня, як людина вперше покохала. І не раз сучасника огортала цікава думка: хто так сильно, віддано і неповторно навчив людське єство любити?
Існує легенда, що християнського провідника Валентина посадили в римську в’язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Будучи під вартою, він закохався у сліпу дівчину, дочку наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти. Перед стратою проповідник прислав дівчині листа, який підписав «Твій Валентин». Тож вважають, що цей чоловік благословив любов, тому у пам’ять тепер 14 лютого святкують день закоханих.
Отож напередодні свята відбувся вечір у нашій школі. Учні 10 класів показали мюзикл, що розповідав про Антона і Марічку, двох закоханих, яким перешкоджали зустрітись. Та любов у кінці перемогла-і під гучні оплески всі радо попрямували на святкову дискотеку.
День Валентина-це найніжніший, найромантичніший та найщасливіший день усіх закоханих. Ми, люди, так потребуємо тепла, яке дарує протилежне серце, і якщо уважно прислухатись до биття, то можна почути:«тук-тук…тук-тук… я те-бе люб-лю…!»
Тут і слова стають зайвими.
Скачати газету

Схожі публікації

Підсумки European Money Quiz

23 лютого 2024 року Національним банком України оголошено переможців шкільного рівня відбору учасників European Money Quiz 2024. До шкільного відбору European Money Quiz 2024 долучилося:

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН ІІІ місце – Сеник Катерина (11в) у секції «Екологія» ІІІ місце – Кондратюк Олександра (10в) у секції «Медицина»

Хто ти, майбутній олімпієць?

19 лютого 2024 року збірна команда юнаків ліцею взяла участь у змаганнях з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади «Хто ти, майбутній