Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

Радивилівський ліцей N°1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

logo

ПЕРЕРВА №65

ПЕРЕРВА №65

Чудо кохання
Серед усіх чудес світу найбільше чудо – це кохання. Якби запитали людину, чи згідна вона прожити життя, не пізнавши цього почуття, я думаю, бажаючих би не було. Так що ж це таке-любов? З цього приводу є багато думок і визначень. Звичайно, це стан душі людини, але це стан такої сили потрясіння, захвату, захоплення, який змінює людину духовно.
Скільки на небі зірок, стільки й років минуло з того дня, як людина вперше покохала. І не раз сучасника огортала цікава думка: хто так сильно, віддано і неповторно навчив людське єство любити?
Існує легенда, що християнського провідника Валентина посадили в римську в’язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Будучи під вартою, він закохався у сліпу дівчину, дочку наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти. Перед стратою проповідник прислав дівчині листа, який підписав «Твій Валентин». Тож вважають, що цей чоловік благословив любов, тому у пам’ять тепер 14 лютого святкують день закоханих.
Отож напередодні свята відбувся вечір у нашій школі. Учні 10 класів показали мюзикл, що розповідав про Антона і Марічку, двох закоханих, яким перешкоджали зустрітись. Та любов у кінці перемогла-і під гучні оплески всі радо попрямували на святкову дискотеку.
День Валентина-це найніжніший, найромантичніший та найщасливіший день усіх закоханих. Ми, люди, так потребуємо тепла, яке дарує протилежне серце, і якщо уважно прислухатись до биття, то можна почути:«тук-тук…тук-тук… я те-бе люб-лю…!»
Тут і слова стають зайвими.
Скачати газету

Схожі публікації

Міжнародний день Рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Долучились до святкування і юні ліцеїсти закладу. Класними керівниками 1-х та 4-х класів було проведено читання

«Небесна Сотня на стороні Гідності»

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Євромайдану за гідність, честь, волю, за право бути

Вітаємо наших переможців

20 лютого 2023 року у приміщенні Літературного музею Уласа Самчука в м.Рівне відбулося нагородження переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Мати. Марія. Україна», приуроченого 118- річниці