1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / Квест "Детективне агенство" (28-10-2022, 09:13)

У Міжнародний день шкільних бібліотек здобувачі освіти 4-х та 6-х класів взяли участь у захоплюючому квесті «Детективне агентство Шерлок and Холмс».

Під час гри ліцеїсти відчули себе справжніми детективами та проявили пильність, продемонстрували свої знання із читання книг. Учнів чекали справжні секрети криміналістики, витончені загадки і шифри, завдання на логічне мислення, кмітливість, ерудицію, уважність, здатність дешифрувати текст, уміння долати перешкоди й ідентифікувати сліди, злагоджено і швидко пройти всі етапи.

На завершення здобувачі освіти створили плакат, який передали у бібліотеку. Учасникам гри були вручені ордени Шерлока Холмса та дипломи переможців.


Квест "Детективне агенство"

Квест "Детективне агенство"

Квест "Детективне агенство"

Квест "Детективне агенство"

Квест "Детективне агенство"
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана