1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Новини

Новини / 200 балів із НМТ-2022 — це можливо! (19-08-2022, 11:56)

Щиро радіємо та пишаємося нашими випускниками,здобувачами освіти Радивилівського ліцею №1, які здобули найвищі бали з мультипредметного тесту: Гаврилюк Давид – 200 балів з історії України та математики (вч. Пилипюк Н.В., Семенюк Л.І), Юрковський Тарас – 200 балів з історії України та математики (вч. Пилипюк Н.В., Семенюк Л.І.), Братащук Дмитро – 200 балів з історії України (вч. Ярмусь Г.Б.), Дубинецький Владислав – 200 балів з історії України (вч. Пилипюк Н.В.), Токмина Богдана – 200 балів з історії України (вч. Ярмусь Г.Б.), Чуй Марія – 200 балів з української мови (вч. Ксьондзик Р.К.).

Вітаємо учнів та їхніх батьків! Дякуємо учителям за професіоналізм ! Пишаємося вами і впевнені, що такі результати стануть для вас запорукою успішного вступу у заклади вищої освіти!


200 балів із НМТ-2022 — це можливо!

200 балів із НМТ-2022 — це можливо!
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана