1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Правовий дайджест «Великі права маленької людини» #Діти-дітям (13-12-2021, 21:35)

#Діти-дітям
Членами інформаційної комісії 8-А класу Мирославою Присяжнюк, Діаною Завадською, Василем Тимчуком під орудою практичного психолога Віри Хмель було підготовлено для здобувачів освіти 3-5 класів правовий дайджест «Великі права маленької людини».

Восьмикласники в ігровій формі ознайомили молодших школярів з їхніми правами та обов’язками, основними положеннями Загальної декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини, нагадали про правила поведінки здобувачів освіти ліцею. Активність і зацікавленість діти проявляли під час гри «Веселий м’ячик», демонструючи, як засвоїли свої знання про права та обов’язки. Пригадали здобувачі освіти й казки, у яких права дитини було порушено під час проведення казкової правової вікторини.

На завершення, провівши рефлексію, старшокласники акцентували увагу на тому, що супутниками прав є обов’язки і реалізуючи свої права, намагалися поважати й права інших.


Правовий дайджест «Великі права маленької людини»   #Діти-дітям

Правовий дайджест «Великі права маленької людини»   #Діти-дітям
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана