1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Ми у соцмережах Новини

Новини / Правила порозумінь (13-12-2021, 21:04)


06 грудня 2021 року у 5-Г класі практичний психолог Віра Хмель провела інтерактивну бесіду «Правила порозумінь», під час якої учні в ігровій формі ознайомилися з основними правами та обов’язками дітей.

П’ятикласників особливо зацікавила проектна методика «Зграя птахів, які перелітають у теплі краї». Учні уявляли, що зграя птахів – це їхній клас. Кожен отримав свою власну птаху, а психолог наголосила, що кожна ця птаха має право на існування. На дошці висів плакат із намальованим сонечком, природою, що умовно зображав переліт птахи у теплі краї. Учні писати на своєму птахові, яким же правом вона хотіла б скористатися в своєму житті. Під час аналізу проведеної методики, діти ділилися враженнями, що їм найбільше запам’яталося, чи подобається їм летіти в зграї, чи комфортне те місце, яке вони займають у польоті, чи хотіли б вони щось змінити.

Під час гри «Веселий м’ячик» п’ятикласники демонстрували обізнаність із даної теми, а за допомогою «Казкової вікторини» поринули у світ казок і визначали, які саме права дитини було порушено казковими героями. У кінці бесіди Віра Борисівна наголосила, щоб учні поважали своє оточення, намагалися не створювати ситуацій, які призводять до порушення закону і пам’ятали, що кожна людина має такі ж права, як і вони!


Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь

Правила порозумінь
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана