Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи Стоп-Булінг!

Новини / Здоровим бути здорово (1-02-2013, 12:19)

Захоплююча і разом з тим проста тема « Ти пасажир. Перша допомога при травмах» відразу привернула увагу дітей, оскільки на урок були запрошені працівник ДАІ- капітан Пилипчук З.Г. та лікар-травматолог Стецюк В.Г.
В невимушеній атмосфері вони розповіли учням про правила, яких потрібно дотримуватись учасникам дорожнього руху та про першу медичну допомогу потерпілому. Гості давали змістовну та вичерпну відповідь на запитання дітей. Крім того, В.Г. Стецюк про- вів цікаву рольову гру, під час якої учні мали можливість надати допомогу потерпілому іграшковому Ведмедику, з яким трапилася біда. Зі своїми «професійними» обов’язками вдало справились «лікар невідкладної допомоги» Дудаш Д., «шофер» - Юрковський М., друзі потерпілого М.Якимчук та Н. Козицький.
А теоретичні знання , отримані на уроці, вчителі Козіцька Т.К., Бояр Н.О., Жолнович Г.О. перевірили в ігровій формі за допомогою тестів та сигнальних карток «Так чи ні». На завершення уроку було продемонстровано електронну презентацію « Мій здоровий день», яку підготувала учениця 5 класу Савицька О. Урок викликав масу позитивних емоцій та приніс задоволення усім його учасникам.


Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово

Здоровим бути здорово
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана