1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Екскурсія четвертокласників (8-06-2021, 11:57)

Наприкінці травня учні 4-А, 4-В та 4-Г класів здійснили цікаву подорож у м. Львів, яку чекали з нетерпінням. Спочатку вони завітали в «Oceanarium Lviv», де мали змогу доторкнутися до світу морських мешканців. Неймовірна атмосфера, яку ні за що не відчути в книгах або переказах здатна подарувати незабутні емоції відвідувачам будь-якого віку!

Саме тут учні побачили, як мешканці морів і океанів співіснують і проводять день у звичному для них ритмі. Вони зустріли глибоводну черепаху, акулу, ската, мурену, піранью та багато інших яскравих та неповторних мешканців. А що й казати про почуття розслаблення і спокою під час спостереження за рибками! Масштаби оглядових майданчиків нікого не залишили байдужими, а захоплююче 3D-шоу вразило кожного глядача.

Наступною зупинкою школярів був розважальний центр «Дитяча планета», до якого довелося добиратися аж у інший куточок міста. Цікаво було дітям спостерігати із вікон автобуса за старовинними будівлями міста та вузькими вулицями, якими безперервно рухається транспорт.

Панорама Львова зачарувала четвертокласників своїми чудовими краєвидами.

Придбавши квитки, діти мали змогу тривалий час розважатися в цьому центрі. Кожен учень обирав розвагу до вподоби. Одні стрибали на батутах, інші спускалися з гірок, а дехто катався на машинках.

Непомітно минув час і довелося повертатись додому. Трішки втомлені, але задоволені, школярі ділилися враженнями від екскурсії.
Ця поїздка була захоплюючою та пізнавальною, адже четвертокласники дізналися багато нового і цікавого.


Екскурсія четвертокласників

Екскурсія четвертокласників

Екскурсія четвертокласників

Екскурсія четвертокласників

Екскурсія четвертокласників

Екскурсія четвертокласників
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана