1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Успішна жінка – надія майбутнього (16-12-2020, 16:10)

«Успішна жінка – надія майбутнього» - під таким гаслом пройшов урок- дослідження гендерної рівності у 10а класі Радивилівського ліцею №1 (вч. Фаєвська Т.В.).

В ході дослідження здобувачі освіти ознайомилися із теоретичним матеріалом з теми та левову частку інформації на занятті пошуковці отримали, виконуючи практичні вправи та завдання. Адже гендерна рівність сьогодні є процесом справедливого ставлення до жінок і чоловіків.

Десятикласники окреслили критерії забезпечення справедливості, що часто повинні компенсувати історичні та соціальні перешкоди, і не дають жінкам і чоловікам існувати в рівних умовах. І тільки справедливість веде до рівноправності. Висновки від заняття школярі висловили «смайликами» у «Хмарині досвіду».Успішна жінка – надія майбутнього
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана