1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Вшанування пам’яті жертв Голодомору (28-11-2020, 21:33)

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. 26-27 листопада в ліцеї проведено інформаційні заходи «Історія гідності. Голодомори» в знак вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Школярі 7-А класу (вч. Ігнатишин Н.В.) взяли участь в уроці - реквіємі під гаслом «Пам’ятаємо про Голодомор». Учасники заходу ознайомились із історіям людей, які не мовчали про Голодомор, зібраними завдяки проєкту Українського інституту національної пам’яті #ГолосиПравди, переглянули відеоролик «Збережи правду! Збережи пам'ять!», виготовили незабудку пам’яті. 27 листопада для здобувачів освіти 1-11 класів проведено історичні повідомлення «Моторошні дні в історії українського народу». Школярі дізналися про початок, причини та наслідки страшної трагедії українського народу.

Впродовж дня учні та педагоги долучилися до акції «Незабудка пам’яті», під час якої виготовили незабудку та прикріпили її на панно з обрисами території України, що символізувало вшанування трагічних подій Голодомору в Україні.


Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана