Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Мово українська, мово солов’їна (21-11-2020, 23:48)

13 листопада у 7-В класі (вч. Пасічник О.Б.) було проведено інтелектуальну гру-конкурс «Мово українська, мово солов’їна». Дві команди учнів «Мовознавці» та «Словограй» наполегливо змагалися між собою.

Цікаві та пізнавальні конкурси «Мовне асорті», «Я-редактор», «Вгадай фразеологізм» (за допомогою міміки і жестів), «Цікавий наголос» , «Найрозумніший». Мелих Роман та Чучак Артем артистично демонстрували зміст фразеологізмів, тому учасники команд легко справилися з цим конкурсом та отримали високі бали. Авторський вірш мову продекламувала Парійчук Софія, а ще написала слова до пісні-привітання команді «Словограй».

У інтелектуальній грі-конкурсі «Мово українська, мово солов’їна» перемогла дружба! Команди добре підготувались і показали гарні знання.


Мово українська, мово солов’їна

Мово українська, мово солов’їна

Мово українська, мово солов’їна

Мово українська, мово солов’їна
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана