1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Кожне слово - це перлина (12-11-2020, 23:29)

Тиждень української мови та писемності у Радивилівському ліцеї №1 продовжується. Сьогодні, 11 листопада, у 10-В класі (вч. Ксьондзик Р.К.)відбувся мовознавчий брейн-ринг під девізом "Кожне слово - це перлина".

Учні зазделегідь визначили ведучих (Бельмас М. та Дубинецький В.) та членів журі із кращих мовознавців класу (Чуй М., Маркович А., Юрковський Т.). Упродовж заходу змагалося 2 команди: "Юний мовознавець" та "Один у полі не воїн". Позитивний настрій уже на початку задали ведучі, привітавши учасників веселими побажаннями перемоги. Високоповажне журі оголосило умови лінгвістичних перегонів і команди розпочали роботу.

Десятикласники позмагалися в групах у знанні фразеологізмів, наголосів, тлумаченні власне українських та запозичених слів, повправлялися у виправленні лексичних помилок. Також ліцеїсти взяли участь у мовознавчій грі "Крокодил".


Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина

Кожне слово - це перлина
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана