1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Тиждень писемності та української мови (12-11-2020, 00:19)

Тиждень писемності та української мови у нашому навчальному закладі– привід пригадати історію, поговорити про важливість української мови для сучасності та заохотити не тільки школярів, а й себе, до безупинного вивчення нашої рідної мови!

Сьогодні, учні 9-А та 9-Б класів стали учасниками гри у форматі "Правда чи дія".Обравши відповідну позицію,учні змогли поміркувати над роллю української мови, пригадати, з якими перепонами вона зіштовхувалася і чому. Змогли пояснити та проаналізувати вирази та афоризми про мову.Пригадали сучасних українських письменників,які збагатили золоту скарбницю рідної мови.Вправлялись у вмілому читанні скоромовок,дотримуючись фонетичних норм української мови.

Крім цікавих запитань та завдань на учасників гри чекали несподівані передбачення на весь навчальний рік На завершення гри, школярі сформулювали відповіді на запитання:"Що для мене значить українська мова?", "Що я можу зробити для розквіту рідної мови?".


Тиждень писемності та української мови

Тиждень писемності та української мови

Тиждень писемності та української мови

Тиждень писемності та української мови

Тиждень писемності та української мови

Тиждень писемності та української мови
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана