Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Екскурсія до бібліотеки (11-10-2020, 21:24)

Щоб зацікавити дітей до читання та пізнання книг, працівниками Радивилівської міської дитячої бібліотеки та бібліотекарем Радивилівського ліцею №1, Гудзоватою О. В., було організовано екскурсію для учнів 2 -х класів ( класні керівники Валентюк М.Г. та Саленко І.А.).

Допитливі школярі уважно слухали розповідь про бібліотеку та правила користування книгою. Перше знайомство з міською бібліотекою було незвичним, адже в ролі екскурсоводів виступили Губка Боб ( бібліотекар Наталія Залужна) та Пеппі Довга Панчоха ( бібліотекар Любов Войтишин).

Юні ліцеїсти дізнались про новинки з художньої літератури та періодичних видань, переглянули різноманітні книжкові виставки, а також зіграли у казкову вікторину.


Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотеки

Екскурсія до бібліотеки
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана