1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / З святом вас, любі вчителі! (7-10-2020, 19:48)

Золотокосий жовтень завжди приносить у навчальні заклади миті радості та щастя, адже у першу неділю цього місяця святкують День працівників освіти.

Цьогоріч у Радивилівському ліцеї № 1 День учителя був особливим. Карантинні обмеження зумовили і формат свята: гра-квест «Шкільними лабіринтами».
2 жовтня, після завершення уроків, старшокласники методом випадкового жеребкування поділили увесь педагогічний колектив на 11 команд, роздали маршрутні листи та вмикнули таймер.

Наставники, звіривши номери станцій та їх розташування, взялись до виконання завдань. А їх було чимало, кожному до вміння та бажання: одинадцятикласники перевіряли знання усної народної творчості, сучасної естради та кіно, шкільних секретів, епохи 90-х, здорового способу життя, творчості Олега Винника. Виявляли творчий потенціал педагогів у створенні креативних фото, випробовували спортивні можливості та логіку.
Кожну команду учні зустрічали щирими посмішками, вітаннями та побажаннями. Увесь захід пройшов в атмосфері радості, драйву та невимушеності.

Після підрахунку балів судді оголосили переможців, а всім командам подякували за участь та натхнення.


З святом вас, любі вчителі!
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана