1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ГоловнаГоловна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Літо з Go camp (18-09-2020, 15:26)

По літньому осіння погода навіює приємні спогади про канікули...
Завдяки онлайн-табору “Go camp” літо 2020 року було драйвовим — із безліччю пригод та подорожей.
Заявка для участі в таборі від команди закладу була подана ще в січні місяці, а спогади про моменти радості після того, як отримали результати і мріяли про два тижні спілкування з волонтером, живі і зараз! Карантинні заходи внесли корективи у форму організації табору, і було вирішено, що форма проведення - онлайн! Так, це, звісно, новий формат для всіх учасників, багатьом навіть було трохи лячно, як все має відбуватися, але завдяки бездоганній організації команди Go Global всі страхи розвіялися відразу ж в перший день тренінгу для вчителів!

GoCamp - це літній дитячий англомовний табір із залученням іноземних волонтерів.
У проекті взяли участь діти з 40 українських шкіл та десятки іноземних волонтерів з США, Великої Британії, Нігерії, Іраку, Туреччини, Афганістану, Індії, Грузії, Бангладешу, Канади та багатьох інших країн. За кожною групою дітей був закріплений один волонтер. Команді з Радивилівського ліцею 1 пощастило, напевно, найбільше, адже з ними працював волонтер з Канади Майкл Рожак, коріння якого походить з Львівської області. Команда безмежно рада знайомству з новим другом, великим патріотом України, який популяризує її традиції в Канаді, а саме в найбільшому місті за чисельністю української діаспори - Вінніпезі.
Кожного дня конференції відбувалися на платформі Zoom. Ранок починався із зарядки під рухливу музику, яку щоразу презентувала нова команда. Потім була пізнавальна і цікава лекція з координаторами табору, яка відповідала темі дня. Щодня учасники говорили англійською, знайомились з новими культурами, вчились малювати комікси, знімати креативні відео та фото і навіть створювати музику, адже наприкінці кожного дня табору потрібно було презентувати практичне завдання, яке закріплювало отримані раніше уміння і навички, та розмістити на платформі “Padlet”. Також учні мали можливість послухати і переглянути презентації волонтерів про їхні країни, мови, культуру і традиції, запитати те, що їх зацікавило.

Цей табір став унікальним досвідом, бо усі змогли почути англійську мову з різними акцентами, вдосконалити комунікативні навички, познайомитися з багатьма цікавими та незвичайними людьми.

Круто, що Україна дає таку можливість підростаючому поколінню. Бо співпраця з волонтерами - це дієва та практична допомога для всіх! Велике спасибі організаторам!


Літо з Go camp

Літо з Go camp

Літо з Go camp

Літо з Go camp
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана