Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Завтра настає сьогодні (20-05-2020, 22:09)

Наша школа – Радивилівський НВК «Школа №1-гімназія» – є ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для кожного учня і вчителя у реалізації положень STEM-освіти.

Науковій діяльності та винахідництву на уроках слугує кожна практична робота, та практичне застосування отриманих знань. А теорія й практика навчання доводить, що основним фактором розвитку дитини є її практична діяльність. То чому ж учні так полюбляють «стемити»? Бо у STEM нема тестів і контрольних робіт, нема єдиного правильного розв'язку, кожен учасник освітнього процесу отримує свободу для творчості та самовираження.

Тому найменші наші вихованці особливо полюбляють моделювати та створювати власними руками рухомі дитячі іграшки: кошенята, пташечки, жабки, кораблики та акваріуми, ліхтарики та годинники. Ці STEM-іграшки надихають юних эйнштейнів на дивовижні відкриття. Старшокласникам цей підхід дозволяє зрозуміти суть природних явищ та законів.

STEM відкрив нову еру в іграшках. Він продемонстрував, що наука може і повинна бути веселою, дивовижною, чарівною і нескінченно красивою! Попит на STEM-іграшки буде тільки рости, адже в світі ще стільки незвіданого!

Завтра настає  сьогодні
Завтра настає  сьогодні
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана