Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Наука - це весело! (20-05-2020, 10:28)

Освітній простір Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» не обмежується будівлею школи. Сьогодні в умовах тотального карантину усі переконалися, що здобувати освіту – не означає сидіти за партою від дзвінка до дзвінка. Навчатися – це отримувати досвід, застосовувати знання на практиці, конструювати і насолоджуватися власними результатами.

Це доводять наші учні – активні учасники заходів Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2020»: Виговський Володимир (2-Б клас), Метелюк Юрій (2-Б клас), Качурець Анастасія (2-Б клас), Талько Олександра (2-Б клас), Додь Андрій (3-Б клас), Романюк Дарина (3-Б клас), Крам Ангеліна (4-В клас), Міщенко Денис, (3-Г клас). Своїми STEM-лайфхаками вони переконують нас у тому, що наука – це свято, наука захоплює, «взриває мізки», ламає стереотипи. Формат їхніх проектів: «Балеринка», «Вогняний вітрячок», «Нічне смарт-шоу», «Крабик», «Моя машинка», «Паперова спіралька», «Вишукані тапки», «Вітрячок» – це приклад того, як можна ефективно опановувати складну теорію, а ось пояснити складну науку буквально на пальцях допомагає освітній підхід STEM.


Наука - це весело!Наука - це весело!
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана