Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Дистанційна майстерня 4-А класу «Творчість без обмежень» (10-05-2020, 16:32)

Активно підтримали ідею «STEM-challenges» учні 4-А класу нашого закладу. Разом з педагогинею Ковальчук Валентиною Михайлівною юні дослідники сьогодні звітують про те, як вони експериментували з різними зображувальними техніками, пробували себе у ролі фокусників, експериментаторів, виготовляли механічні іграшки та моделі з використанням електронних конструкторів та LEGO, зреалізовували сміливі дизайнерські проекти, дивували нас цікавими дослідами.

Їхня дистанційна майстерня «Творчість без обмежень» містить багато цікавих та пізнавальних активностей. Так, Жданюк Тетянка запросила усіх у арт-майстерню, у якій вона створює справжні шедеври із алмазної мозаїки. Ничипорук Даринка та Загоруйко Микола – власники електронних конструкторів, тож знають безліч лайфхаків складання електричних схем з акустичним чи оптичним вихідним сигналом.

Юні вчені-хіміки Сова Андрій, Мовчан Юлія, Краснопольський Максим та Коханець Анна подивували усіх неперевершеними експериментами з використанням доволі відомих у побуті інгредієнтів: «Магія бриліантового зеленого», «Фараонова змія», «Виверження вулкану» та «Пінна реакція». Результати фізичного досліду «Повітряні кульки та вогонь» у виконанні Кісельової Даші вразили усіх непередбачуваним фіналом: кулька з водою не боїться вогню. Отакої! А ви полюбляєте фокуси?

Бречко Діана та Дудій Іван оволоділи та охоче поділилися справжніми стем-секретами, майстерно демонструючи фокуси з кольоровими малюнками, водою та олією. Якщо потрібно захистити свій мобільний телефон від пошкодження чи забруднення, то креативний спосіб Пархути Богдана стане вам у нагоді, користуйтеся на здоров'я. Посидючості та наполегливості Морозюка Івана можна лише позаздрити – такі складні моделі військової техніки з LEGO може створити лише справжній майстер-стемівець. Як внести яскраві ноти у своє життя під час карантину? Створіть чарівний світильник чи яскраву квіткову композицію, як це зробили Собчук Уляна та Левценюк Владислав, і отримаєте море позитиву.

Звісно, без помічників-лаборантів, асистентів, репортерів, у ролі яких були матусі чи татусі, старші братики і сестрички, у створенні «STEM-challenges» не обійшлося, тож їм окремі слова вдячності.

Віримо, швидше навіть упевнені, що наші діти здатні зробити Україну країною майбутнього!

Тож не зупиняйтеся і творіть! Успіхів усім!


Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана