Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / STEM-весна 2020 (6-05-2020, 10:11)

STEM-весна 2020


«STEM-challenges» у Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія» набирає все масштабніших обертів!

До участі долучилися учні 3-А класу, яких навчає Пастух Євгенія Сергіївна, створивши справжню домашню лабораторію STEM-розваг в умовах карантину.

Вони щиро та відкрито поділилися власними проєктами, сподіваючись, що їхні ідеї зможуть захопити інших, знайти прихильників та однодумців. Сміливо та креативно підійшли до вирішення улюбленої справи третьокласники Жданюк Антон та Мовчан Владислав та виготовили рухомі моделі фонтану та реактивної машини. Марчук Надійка віднайшла корисний спосіб відпочинку з молодшою сестрою, змайструвавши для цього спінер та тренажер «Спіймай кулю». А Галяс Артем та Демчук Дмитро продемонстрували неабиякі навички у конструюванні рухомих апаратів – вітряка та літака. Челендж активно підхопила Стовбир Зоряна, вправно складаючи LEGO-фігури.

Море позитивних емоцій отримала Михалусь Дарина завдяки справжньому чуду, яке створила власноруч – пристрою для бульбашкового шоу. А як це все відбувалося – можна побачити у відео.

Чекаєто нових поробок та ідей!

Долучайтесь!


Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана