Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Арт-платформа "Голос Кобзаря" (11-03-2020, 13:20)

З нагоди 206-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка учні 7-А класу з вчителем Чуй Г.В. підготували і провели читацьку арт-платформу «Голос Кобзаря», на якій декламували вірші Шевченка та уривки з поем. Юні артисти майстерно зіграли сценку з дитинства письменника (у ролі Тараса - Тищук Артур, Оксани – Тищук Віта).

Учні 9-х класів взяли участь у книжковій вітальні «Живи у віках, Шевченкова доле!». У форматі «Хто переможе» школярі пройшли такими етапами: « Це я точно знаю», «Це я вмію», «Це я знаю напам’ять», «Це я спробую», «Цей іспит я складу», «Це я проілюструю».Дев'ятикласники відповідали на запитання про життєвий і творчий шлях Кобзаря, інсценізували уривки з творів, відгадували ілюстрації до творів письменника, декламували вірші поета, а також спробували себе у ролі художників. У цікавій і запеклій боротьбі перемогу здобула команда 9-А класу.


Арт-платформа "Голос Кобзаря"

Арт-платформа "Голос Кобзаря"

Арт-платформа "Голос Кобзаря"
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана