Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Методичні об'єднання Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Музей школи Стоп-Булінг! Прозорість та інформаційна відкритість закладу Новини

Новини / Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» (8-03-2020, 17:04)

5 березня 2020 року у Львові CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ), Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України провели другу регіональну конференцію Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. Мудрик Софія, учениця 10 класу Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія», стала переможцем регіонального відбору проекту та разом з 59 авторами найкращих есе Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької області зустрілася з топ-керівниками національних компаній. Роман Кізима, дитячий онколог Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру,Марія Титаренко, засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету,Андрій Бордіян, керівник Львівського регіонального центру ПУМБ та Ганна-Марія Тарасюк, керівниця відділу в ІТ-компанії EPAM під час панельної дискусії з десятикласниками «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» поділилися досвідом та дали поради, які допоможуть у виборі майбутньої професії та побудові кар’єри.

Під час конференції десятикласники взяли участь у грі «Банк Майбутнього», завдяки якій познайомились із трендами майбутнього. Школярі презентували свої ідеї втілення 7-ми трендів: кліматичні зміни, перенаселення, старіння населення, діджиталізація, роботизація, увага до здоров’я та перенасичення інформації. Після закінчення конференції старшокласники відвідали Львівський регіональний центр ПУМБ, де познайомилися з основними банківськими професіями, мобільними додатками банку, а ще побачили, як працює справжній банк зсередини.


Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні»

Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні»

Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні»

Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні»
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана