Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи Стоп-Булінг!

Новини / Тиждень з протидії булінгу (20-09-2019, 08:53)

З 16 по 20 вересня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!".
Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в НВК відбуваються правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

16 вересня до Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» завітав старший інспектор з ювенальної превенції, капітан поліції Радивилівського відділення поліції В.С.Кузьмич, який провів профілактичну бесіду з восьмикласниками « Адміністративна та кримінальна відповідальність підлітка». Учні 2-4 класів переглянули 5 змістовних мультфільмів, де у доступній для дітей формі розповідається про основні правила власної безпеки та способи вирішення конфліктних ситуацій.

Юні школярі 1-2 класів взяли участь в акції «Подаруй долоньку». Діти виготовляли долоньки, на яких писали свої побажання, слова підтримки та дарували їх своїм однокласникам, друзям, які потребують уваги.


Тиждень з протидії булінгу

Тиждень з протидії булінгу

Тиждень з протидії булінгу

Тиждень з протидії булінгу

Тиждень з протидії булінгу
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана