Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи Стоп-Булінг!

Новини / Європа починається з тебе (15-05-2019, 12:31)

15 травня учні 10-х класів взяли участь у відкритому онлайн-уроці “Європа починається з тебе”. Популяризація європейських демократичних цінностей та євроінтеграції серед шкільної молоді, відчуття «громадянина Європи» та своєї «європейської свідомості» – саме на це був спрямований урок, приурочений до святкування Дня Європи в Україні.

Відомий тележурналіст Майкл Щур розповів, як впровадження європейських цінностей та стандартів в Україні сприяє покращенню життя кожного українця. А Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе дала відповіді на запитання, які ставили українські школярі під час трансляції заходу.Європа починається з тебе

Європа починається з тебе

Європа починається з тебе
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана