Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Про призупинення навчальних занять (9-02-2019, 18:38)

У К Р А Ї Н А
РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
НАКАЗ
м.Радивилів
від 08 лютого 2019 року № 14


Про призупинення навчальних занять


Відповідно до Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту, затвердженого рішенням Радивилівської міської ради від 18 серпня 2016 року № 66, статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», статей 32, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», пункту 9.1 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 року №63 та погоджених листом Міністерства освіти і науки України від 05 червня 2001 року № №1/12-1459, беручи до уваги рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району від 01 лютого 2019 року (протокол №2) та лист КНП «Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Радивилівської районної ради від 07 лютого 2019 року № 96, з метою недопущення поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання

Н А К А З У Ю:

1. Керівникам Радивилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» (А. Фаєвська), Радивилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей» ім. П. Г. Стрижака (Т. Качан), Радивилівського міського Будинку школяра (О. Юрченко), КЗ «Радивилівська школа мистецтв» (Т. Сірко) та Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (Д. Дмитрук):
1.1.Призупинити з 11 по 15 лютого 2019 року навчальні заняття у зв’язку із поширенням епідемії грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
1.2. Забезпечити впродовж березня-травня 2019 року виконання навчальних програм шляхом ущільнення та об’єднання навчальних тем, проведення додаткових уроків, не перевищуючи гранично допустимого навчального навантаження учнів, видавши щодо цього відповідні накази по закладах з подальшим представленням їх у відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради.
1.3. Провести невідкладні профілактичні заходи із учнями, педагогічними працівниками, батьками щодо недопущення захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
1.4 Здійснювати контроль за станом та забезпеченням сталого функціонування комунікаційних мереж і систем життєзабезпечення закладів.
1.5. Забезпечити оптимальне використання енергоносіїів.
2. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Киричука Ігоря Анатолійовича.Начальник відділу І. Ковалевська

НАКАЗ ПІДГОТУВАВ:

Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради
І. Киричук


Юрисконсульт відділу освіти,
культури, туризму, молоді та спорту
Радивилівської міської ради Р. Петрук
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана