Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Дистанційне навчання Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Увага всім! Крантин!! (4-02-2019, 18:12)

У К Р А Ї Н А
РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
НАКАЗ

м.Радивилів
від 04 лютого 2019 року № 12
Про заходи в закладах освіти ОТГ
щодо попереджування захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання
Відповідно до Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту, затвердженого рішенням Радивилівської міської ради від 18 серпня 2016 року № 66, статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», статей 32, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», пункту 9.1 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 року №63 та погоджених листом Міністерства освіти і науки України від 05 червня 2001 року № №1/12-1459, беручи до уваги рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району від 01 лютого 2019 року (протокол №2), з метою недопущення поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання

Н А К А З У Ю:


1. Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти:
1.1.Призупинити з 05 по 08 лютого 2018 року навчальні заняття у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Радивилівської міської ради у зв’язку із поширенням епідемії грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
1.2. Рекомендувати провести відпрацювання навчальних занять терміном 4 дні у період з 03 по 06 червня 2019 року, про що повідомити відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту з представленням підтверджуючих документів по закладу.
1.3. Провести невідкладні профілактичні заходи із учнями, педагогічними працівниками, батьками щодо недопущення захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
1.4 Здійснювати контроль за станом та забезпеченням сталого функціонування комунікаційних мереж і систем життєзабезпечення закладів.
1.5. Забезпечити оптимальне використання енергоносіїів.
2. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Киричука Ігоря Анатолійовича

Начальник відділу І. Ковалевська
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана