Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Андріївські вечорниці (17-12-2018, 22:25)

12 грудня у закладі зібралося чимало гостей. Причинною стало проведення традиційних Андріївських вечорниць. Затишна світлиця, прибрана у старовинному українському стилі, радо вітала учасників дійства (одинадцятикласників) та їхніх рідних, друзів, учителів.

Глядачі заворожено спостерігали за чарівними дівчатами та юнаками, котрі майстерно і щиро виконували українські пісні, сипали іскрометним гумором, вибивали закаблуками запальні танці. Ворожіння, кусання Калити, жарти пана Калитинського і пані Коржевської – усе це завжди створює неповторний настрій. Хвилю емоцій викликали гумористичні літературні персонажі, заїзджі гості із Європи та з Києва – учитель танців (Водяний А.М.) та співочий ректор (Коханець В.А.). Учасники дійства не лише веселили гостей, а й пропагували здоровий спосіб життя , у жартівливій формі розповідаючи про смачну і корисну, здорову їжу. Зокрема, дівчата принесли господиням квасолі, кукурудзи, часнику, моркви та капусти, наголосивши, що саме ці продукти були і залишаються «ходовим» товаром, бо з них і вареників, і пампушок, і пирогів можна наліпити.

Завершилося дійство колядою «Україна колядує». Чудовий настрій та неперевершені емоції переповнювали у цей святковий вечір кожного, хто завітав на вечорниці.


Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана