Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Сімейні перегони (17-12-2018, 22:21)

12 грудня в Радивилівському НВК «Школа №1-гімназія» було проведено спортивні змагання «Сімейні перегони» між сім'ями учнів 2-А , 2-В класів.

Метою проведених спортивних змагань було розширення поля позитивної взаємодії дітей, батьків та вчителів та розвиток фізичних якостей рухового апарату.

Змагання у 2-А класі розпочалися з традиційного привітання, після чого команди взялися за розв'язування проблемної ситуації, яка дала можливість дітям вкотре переконатися, що найбільшим багатством людини є здоров'я.

Наступним етапом перегонів була поетична хвилинка «Якщо хочеш бути здоровим» та музично-спортивна розминка , під час якої всі учасники змагань виконували танцювальні вправи, які впливають на формування правильної постави, легкої і невимушеної ходи, виразності і граціозності рухів.

Під час естафет «Змійка», «Біатлон», «Футбол», «Тріо м’ячів» та «Літаючі кільця» команди продемонстрували свою ерудованість та фізичну підготовку. Перемогу у кожному змаганні здобувала та сім’я, яка сумарно витратила найменше часу. При цьому за успішне виконання певних завдань на дистанції кожен учасник міг заробити «бонусні» секунди, які потім віднімалися від загального часу. Але за порушення правил судді нараховували вже штрафні секунди.

Захоплюючий майстер клас з боксу та піднімання гирі показали батьки Матюшка Захарія та Марчук Надії.

Всі без виключення учасники добре проходили дистанції, але в загальному підсумку перемогу здобули сім'ї Матюшків, Марчуків та Пасічників.

Попри емоційну боротьбу на доріжках поза спортивним майданчиком всі учасники стали хорошими друзями і провели вихідний день в товаристві таких самих фанатів активного дозвілля. Завершальним етапом було виконання пісні «Ми - чемпіони».

Свято пройшло на «ура!». Підтримка та завзяття батьків, командний дух, безпосередність та щирість дітей створили святкову атмосферу, яка надихатиме на нові звершення.

У 2-В класі з метою стимулювання дітей до активного сімейного дозвілля, пропагування здорового способу життя, рухових активностей і залучення учнів та батьків до нового і регулярного формату відпочинку пройшли спортивні змагання «Сімені перегони. Рухова активність» . Із привітаннями і щирими побажаннями звернулися до учасників змагань другокласники. Вони побажали усім удачі та отримати задоволення від змагань. Класний керівник розповіла притчу про здоров'я, в якій йшлося про те, що без здоров'я щастя не буває.

За допомогою вправи «Коло знайомств» батьки та учні познайомилися ближче і побажали один одному активності та перемоги в змаганнях. Перед початком змагань усі учасники провели під музику розминку .

Естафети були підібрані вчителем фізичного виховання Морозюком І. А. на розвиток швидкості, уваги, координації рухів, вміння працювати в команді.

Розпочалися змагання із естафети «Веселий автобус». Шість сімей старанно виконували завдання і вболівали один за одного.

Цікавою була естафета із м'ячами, в якій тато вів футбольний м'яч, мама – волейбольний, а дитина поверталася із двома м'ячами.

Свою спритність та рухливість показали сім'ї в естафеті «Біг з перешкодами». На адресу гравців лунали слова підтримки вболівальників.

Великий інтерес викликала в учасників естафета «Посади картоплю», де тато і мама «садили» картоплю, а дитина її «збирала».

Для відпочинку була проведена спортивна перерва, під час якої діти відгадували загадки про спорт та здоров'я, грали ігри.

Продовжили змагання спортивні естафети «Відправ листівку», «Кенгуру», «Лижні перегони» , які були цікавими не тільки для дітей, але і для дорослих.

Найшвидших, найсильніших та найвитриваліших, найспритніших, найкмітливіших та найміцніші духом виявили цікаві естафети та конкурси. Впродовж всього свята точилась напружена конкуренція, команди активно підтримували своїх учасників. У залі вирували шалені емоції, спортивний азарт та прагнення до перемоги. Вправними та активними були батьки, старші сестрички та навіть бабуся, яка на рівні з усіма брала участь у змаганнях.

Учні, батьки, вчителі отримали позитивний заряд веселого настрою, бадьорості. ПЕРЕМОЖЦІ – сім’ї наших учнів, які приймали участь у змаганнях були нагороджені грамотами та медалями.

Сімейні змагання принесли у колектив другокласників згуртованність, дисциплінованість та динамізм.

Тож ще не в одному класному колективі Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» пройдуть спортивні змагання «Сімейні перегони». Оскільки, єдність –це запорука успіху. Тож тримаймо курс на здоровий спосіб життя! Вчимося піклуватися про здоров'я разом! І будемо здоровими!Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони

Сімейні перегони
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана