Головна Історія Педагогічний колектив Методична робота Кафедри Олімп Традиції Досягнення Виховна робота Самоврядування Конкурси Відкривай Радивилів Новини Фінансова звітність Музей школи

Новини / Тиждень української мови та писемності (20-11-2018, 16:03)

В рамках тижня української мови та писемності з учнями 7-Б класу було проведено гру-квест «Подорож до Країни Фразеології стежинами здоров’я».

Розпочалася гра ранковим колом «Азбука здорового життя». Семикласники на кожну букву алфавіту називали факти, що сприяють зміцненню здоров’я.

Вирушаючи у подорож, учні представили свої команди, їхні назви та девізи. На зупинці «Ти мені – я тобі» перевірили свій багаж знань. Підіймаючись «Синонімічними східцями», учасники гри вдало підібрали синоніми до поданих фразеологізмів.

На зупинці «Діло майстра величає» діти поринули у світ професійних фразеологізмів. Дістаючи їх із «чарівної торбинки», учні відгадували до якої професії належать ці сталі словосполучення. Серед них згадувалися професії людей, які сприяють зміцненню здоров’я: спортсмена, коваля, мандрівника, швачки, лікаря.
Під час фізкультхвилинки учні виконували вправи із малими м’ячами, що сприяли зняттю фізичної втоми та розвитку м’язів. Після цього учасники гри з новими силами попрямували стежинами здоров’я.
Семикласники мали змогу конструювати, адже у «Бюро» їм потрібно було продовжити речення про здоров’я фразеологізмами.

Найбільше сподобалося учасникам працювати в групах, створювати рекламний слоган про здоровий спосіб життя, використовуючи фразеологізми.

Учасники команди «Яблучка», створили рекламу яблуку. Учасники команди «Успішні діти» презентували п’ять кроків успішної та здорової людини.

Учасники команди «Healthy Hearts» переконали присутніх, що здоровим бути модно!Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови та писемності
Bn-P.Ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
• Наша символіка
Герб школи
Прапор школи

• Гімн

Ми діти незалежної країни,
Яка торує свій не легкий шлях.
Ми гордість і надія України,
Її несемо у своїх серцях.

Приспів

Перша школа, Радивилів,
Стежини радості й надій,
Ви нам з дитинства рідні й милі,
Наш отчий край, земля наших батьків.

Ти скажеш нам спасибі, Радивилів,
Ти будеш нас урочисто вітать.
Ми молоді, завзяті, повні сили,
Щоб Україну сильну збудувать.

Приспів
• Друзі сайту• Опитування
Як вам наша школа?
Найкраща
Нормальна
Погана